SZKOŁA TRENERÓW – DYPLOMOWANY TRENER

Termin: wrzesień 2017 – czerwiec 2018

SZKOŁA TRENERÓW – DYPLOMOWANY TRENER

Cena: 4300 zł
Cel: Celem studiów jest przygotowanie absolwentów szkół wyższych, nieposiadających wykształcenia specjalistycznego, do samodzielnego prowadzenia warsztatów grupowych w wybranej przez siebie tematyce. Cel ten osiągnięty zostanie poprzez przekazanie praktycznych umiejętności trenerskich, różnorodnych metod i technik pracy warsztatowej oraz poprzez kontakt z najwyższej klasy specjalistami w zakresie trenerstwa warsztatowego w Polsce. Nieustannie rosnący popyt na szkolenia warsztatowe powoduje wzrost zainteresowania firm komercyjnych, korporacji oraz jednostek administracji publicznej, profesjonalnymi, dobrze wykształconymi trenerami. Stąd też celem studiów jest przygotowanie absolwenta w sposób kompletny, eklektyczny oraz wszechstronny do pełnienia funkcji zawodowego trenera.

• Studia kierowane są do osób, które marzą o pracy na sali szkoleniowej oraz tych, którzy chcą udoskonalić swój warsztat trenerski.
  • Studia dedykowane są praktykom, którzy opierają skuteczność na działaniach doświadczalnych, pragmatycznych i eksperymentalnych.
Program:

• Trening interpersonalny
  • Omówienie procesu grupowego ze wskazaniem praktycznego zastosowania
  • Zawód – Trener – przegląd form pracy i zakresu oddziaływania
  • Komunikacja trenera
  • Analiza i identyfikacja potrzeb szkoleniowych
  • Projektowanie szkoleń
  • Narzędzia i metody pracy trenera
  • Sytuacje trudne oraz praca z oporem na sali
  • Ocena i ewaluacja szkoleń
  • Specyfika pracy trenera wewnętrznego
  • Self selling – narzędzia budowania wizerunku trenera